Blog portalu Cafeart.pl-kursy, konkursy, warsztaty decoupage, biżuteria, scrapbooking, haft, szydełko i druty, cafeforum, rękodzieło artystyczne, portal dla hobbystów, artystów, twórców rękodzieła artystycznego.
Blog > Komentarze do wpisu
Wiosenny konkurs decoupage w Cafeart.pl
Image
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas lubi jej zwiastuny- czerwone i żółte tulipany, przebiśniegi i krokusy tudziez przepiękne żółte forsycje, dlatego zapraszamy was do nowego konkursu decoupage w Cafeart.pl. Wiosenny konkurs decoupage to propozycja dla wszystkich miłośników ozdabiania tą techniką.  
Konkursowa praca musi być ozdobiona techniką decoupage i musi zawierać w sobie elementy wiosenne takie jak np.: tulipany, żonkile, przebiśniegi, krokusy. Na wiosennej pracy konkursowej decoupage nie mogą pojawić się róże, słoneczniki i inne niewiosenne kwiaty.
W konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik portalu Cafeart.pl w wieku od lat 7 do 107;)
W związku z tym, że portal Cafeart.pl patronuje medialnie publikacjom poświęconym rękodziełu- w tym między innymi książkom o decoupage wydawanym przez Wydawnictwo RM tym razem postanowiliśmy najlepsze prace nagrodzić właśnie nimi.
W puli nagród mamy dla Was książki:
 
Dekoracyjne malowanie drewna
 
  decoupage-prawansalski
 
  decoupage-rustykalny
 
  Decoupage-orientalny
 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!


Tutaj możesz przeczytać regulaminpdf Regulamin Wiosenny Konkurs Decopuage w Cafeart.pl 11/02/2011,15:27 22.69 Kb

Tutaj możesz wstawić pracę konkursową»

Tutaj możesz kupić książki o decoupage»

piątek, 11 lutego 2011, cafeart

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: